meri
logo

Hind: 890€ sisaldab KM 20%

  • Paat on kergesti trantsporditav
  • Uppumatu ja väga stabiilne
  • Ei vaja erilisi hoiutingimusi
  • Vähest hooldust nõudev
jonn38+

Üldandmed

Laius: ...........................................145 cm
Pikkus: .........................................380 cm
Parda kõrgus: .............................30 cm
Kaal: .............................................80 kg
Lubatud inimeste arv pardal: .....3
Kandevõime: ...............................300 kg
Max.lubatud mootori võimsus: ...4 hj
Kategooria: ..................................D
- Paat on valmistatud fiiberplastikust, mis teeb paadi väga vastupidavaks ja kergesti hooldatavaks ning on seetõttu populaarne materjal nii laevaehituses kui mujal. Fiiberplastikust on paate ehitatud juba üle neljakümne aasta.
- Toote juures on väga oluline, et tegemist on hästi stabiilse ja nn. uppumatu paadiga. Stabiilsuse tagab, et paadi vöör on kiiljas ja ahter on lauge. Uppumatuse tagab vööris ja ahtris asuva pingi all olevad hermeetiliselt suletud õhkpadjad.
- Paadikere on valmistatud vormis ühtse tervikuna, mis suurendab vastupidavust. Turvalisuse huvides ei kasutata paadi valmistamisel sisematerjaliks vahtu kuna see imab pika aja vältel vett ja muudab paadi raskeks ning ohtlikuks.
- Keskmise pingi alla on lukustatav laegas, kus saab vajadusel hoida ka päramootorit ja turvavarustust. Kalamehed võivad kalade hoidmiseks kasti täita vee või jääga.
- Eesti madalatest ja kivistest randadest tingituna on osa turvalisusest kindlasti ka tugeva roostevabaterasliistuga kaitstud kiil, mis kaitseb paadipõhja purunemise eest kokkupõrkel.
- Paadil on eraldi paigaldatud pardaliist, mis teeb paadikere tugevamaks ja vähem läbipainduvamaks. Pardaliist on paigaldtud nii, et see takistaks lainetusest tekitatud vee sattumist paati.
- Varustusse kuuluvad ka: aerud, veekühvel, kasutusjuhend ja tootjasertifikaat.
jonn38+
jonn38+